حل مشکل بسته های بدون اینستاگرام
خرید VPN

حل مشکل بسته های بدون اینستاگرام

فیلتر شبکه های مجازی؛تلگرام و به دنبال آن اینستاگرام

با ارائه آموزش حل مشکل بسته های اینترنت بدون اینستاگرام در خدمت شما عزیران هستیم.حتما به یاد می آورید که چندی پیش پیام رسان محبوب تلگرام فیلتر و از دسترس خارج شد.با فیلتر شدن تلگرام زمزه هایی مبنی بر فیلترشدن اینستاگرام هم بر سر زبان ها افتاد.اینستاگرام پلتفرم دوست یابی محبوبی است که بر اساس آخرین آمار،بیش از 30 ملیون کاربر در ایران دارد.با تشدید فیلترینگ،این شبکه نیز در معرض فیلترینگ قرار گرفت.از همان روزهای نخست فیلترینگ تلگرام،مسئولان مربوطه اصرار به فیلترینگ دیگر شبکه های اجتماعی اللخصوص اینستاگرام داشتند.اگر با بازشدن تلگرام مشکل دارید پیشنهاد میشود مطلب خرید پروکسی برای تلگرام را مطالعه کنید.

ارائه بسته های بدون اینستاگرام،راه حلی برای فیلترینگ اینستاگرام

شاید برای شما هم این خبر کمی تعجب بر انگیز باشد.بسته های اینترنت بدون اینستاگرام!یعنی بسته هایی که در آن امکان استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود ندارد.سوالی که پیش می آید این است که این کار تا چه حد می تواند عملی باشد.

بسته های اینترنت بدون اینستاگرام و واکنش مردم

انتشار خبر ارائه بسته های اینترنت بدون اینستاگرام در فضای مجازی واکنش هایی را به دنبال داشت.واکنش های مثبت و منفی.عده ای به این خبر واکنش منفی نشان دادند.عده ای هم با توجه به اینکه نگران عملکرد فرزندانشان در فضای سایبری بودند از ارائه این بسته ها اعلام رضایت کردند.

بسته های بدون اینستاگرام

توزیع بسته های اینترنت که در آنها بتوان دسترسی به برخی سایت و اپلیکشن را محدود کرد؛از نظر فنی امکان پذیر است.هر  اپلیکشین یا سایت یک یا چند آدرس IP مشخص دارد و از طرفی به هر کاربر هم میتوان آدرس IP هایی در یک بازه مشخص تخصیص داد. در یک بازه بودن برای مثال به این معنی است که که یکسری آدرس پشت سر هم به تعدادی از کاربران اختصاص داده شود؛به طور مثال از ۱ تا ۲۰۰ به افرادی که بسته مورد نظر را خریداری کنند اختصاص داده می‌شود. حال در مسیر ارتباط شما با آن سایت و یا اپلیکیشن مورد نظر تعدادی فایروال وجود دارد که نقش فیلتر را ایجاد می‌کنند.از این طریق میتوان دسترسی به برخی سایت ها را محدود کرد.

ISP ها و یا اپراتورها می‌توانند آدرس محدود شده را برای اینستاگرام مشخص کنند و تعریف کنند که اگر از همان آدرس های ۱ تا ۲۰۰ که در یک رنج هستند، هر کدام از این آدرس ها که خواستند به این آدرس اینستاگرام دسترسی پیدا کنند اجازه ندهد. یا می‌توانند کاربرهای مشخص شده را از Gateway یا خروجی مشخصی عبور دهند و محدودیت را آنجا اعمال بکنند. بنابراین شما به همه جا میتوانید دسترسی داشته باشید به جز آدرس‌هایی که در آنجا برای شما محدود شده باشد.

فیلترشکن و نقش آن در حل مشکل بسته های بدون اینترنت

بلاک کردن DNS ها هم نمی‌تواند راهی از پیش ببرد زیرا که داده هایی که از VPN رد می‌شوند شامل پکت ریکوست های DNS است و کانکشن VPN به تمام ارتباطات سیستم اولویت دارد: «در حقیقت باید گفت که درخواست DNS هم از تونل ارتباط VPN رد می شود.

حل مشکل بسته های اینترنت بدون اینستاگرام

اکنون که با بسته های اینترنت بدون اینستاگرام آشنا شدید و نقش پروکسی و فیلترشکن را در حل مشکل بسته های بدون اینستاگرام خواندید به بررسی راه حل این مشکل میپردازیم.همانطور که گفته شد شما میتوانید با خرید VPN این مشکل را حل کنید.شما با خرید پروکسی برای حل مشکل بسته های بدون اینستاگرام میتوانید بسته های اینترنتی را که خرید کرده اید برای استفاده از اینستاگرام نیز استفاده کنید.پس از خرید پروکسی شما میتوانید به راحتی از بسته های اینترنت خود برای بازکردن شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − ده =

پروکسی با تکنولوژی CDN
خرید پروکسی
پروکسی با تکنولوژی CDN

خرید پروکسی با تکنولوژی CDN در این مطلب قصد داریم شما را با نحوه عملکرد پروکسی با تکنولوژی CDN آشنا کنیم.اگر به دنبالی راهی برای رفع محدودیت ها هستید،پیشنهاد میشود این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. خرید پروکسی امروزه اولویت اصلی یک کاربر ایرانی دنیای وب محسوب می شود.با وجود …

خرید fox vpn
VPN
خرید fox vpn

خرید fox vpn خرید fox vpn عبارتیست که این روزها در گوگل بسیار سرچ میشود.میزان جستجوی این عبارت پس از فیلتر شدن اینستاگرام و لزوم خرید VPN برای اینستاگرام بسیار بیشتر شده است.Fox VPN یک وب سایت برای ارائه خدمات خرید فیلترشکن می باشد.شما میتوانید از طریق وب سایت ما،اقدام …

خرید vpn اینستاگرام
خرید VPN
خرید VPN اینستاگرام

خرید VPN اینستاگرام شبکه های اجتماعی همواره در ایران در معرض فیلترینگ بودند.حتما به یاد می آورید؛که شبکه اجتماعی محبوب فیسبوک پس از چندی فیلتر شد.اگر یک نگاه به گذشته نه چندان دور بیندازیم؛خواهیم دید که تلگرام با میلیون ها کاربر در ایران ،فیلتر شد.اینستاگرام نیز همچون رقیبانش در ایران،در …