پروکسی با تکنولوژی CDN

پروکسی با تکنولوژی CDN
خرید پروکسی

پروکسی با تکنولوژی CDN

خرید پروکسی با تکنولوژی CDN

در این مطلب قصد داریم شما را با نحوه عملکرد پروکسی با تکنولوژی CDN آشنا کنیم.اگر به دنبالی راهی برای رفع محدودیت ها هستید،پیشنهاد میشود این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

خرید پروکسی امروزه اولویت اصلی یک کاربر ایرانی دنیای وب محسوب می شود.با وجود برخی محدودیت ها بر دسترسی به برخی وب سایت ها لزوم خرید پروکسی بیش از پیش احساس میشود.

تکنولوژی CDN

در ابتدا پشنهاد میشود،اگر در مورد پروکسی اطلاعاتی ندارید؛پیشنهاد میشود مطلب پروکسی را مطالعه کنید؛

Content Delivery Network را میتوان یک شبکه محلی تعریف کرد.این تکنولوژی همانگونه که از نامش پیداست به معنی شبکه تحویل محتواست.CDN یک شبکه محلی است.

اگر به طور ساده بخواهیم CDN را برایتان شرح دهیم مانند این است که:شما قصد دارید یک بسته را به مسافت 500 متر حمل کنید.

اگر این کار را به تنهایی انجام دهید بدون شک انجام این کار ضمن خستگی شما زمان زیادی را نیز میطلبد.حال اگر حمل این بسته توسط چند نفر صورت گیرد؛انجام این کار با زمان کمتری صورت میگیرد.

CDN نیز دقیقا همین عملکرد را دارد.شبکه تحویل محتوا با قرار گرفتن در سرور های محلی،اطلاعات شما را سرور به سرور انتقال میدهد.این یعنی تحویل سریع تر محتوا.

شرح CDN در تلگرام

نرم افزار تلگرام را در نظر بگیرد.این پیام رسان در جای جای کشور های جهان CDN دارد.هرگاه کاربری از تلگرام استفاده کند؛اطلاعات وی ابتدا به نزدیکترین سرور محلی CDN انتقال می یابد؛سپس به سرور های اصلی تلگرام.و اینگونه ضمن افزایش کیفیت،سرعت انتقال داده ها نیز افزایش می یابد.

نقش CDN در افزایش سرعت

همانگونه که گفته شد؛با وجود CDN سرعت انتقال داده افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد.متاسفانه چندی پیش با دستور مستقیم مراجع مربوطه،سرور های CDN تلگرام در ایران برچیده شد.

همین امر موجب کاهش سرعت تلگرام شد.پس از برچیده شدن CDN،دیگر اطلاعات به یک سرور محلی تحویل داده نمیشدند.داده ها مجبور بودند مسافت بیشتری را طی کنند.همین علت دال بر کاهش سرعت تلگرام شد.

پروکسی با تکنولوژی CDN چگونه کار میکند؟

اگر تا اینجا برای خرید پروکسی با تکنولوژی CDN ترغیب نشدید. حتما ادامه مطلب را دنبال کنید.پروکسی با تکنولوژی CDN این امکان را به شما میدهد تا داده های شما به صورت مرحله به مرحله انتقال داده شوند.

هنگامی که شما از تکنولوژی پروکسی با تکنولوژی CDN استفاده میکنید.داده ها ابتدا به یک سرور محلی CDN  تحویل داده میشوند.سپس به سرور هدف میرسند.

سرعت بیشتر با پروکسی با تکنولوژی CDN

اگر شما هم به دنبال یک پروکسی با سرعت باورنکردنی هستید؛باید حتما از پروکسی با تکنولوژی CDN استفاده کنید.یک پروکسی که از تکنولوژی CDN بهره میگیرد؛به مراتب از یک پروکسی معمولی سرعت بیشتری دارد.CDN با تحویل داده ها به نزدیکترین سرور به محل اقامت شما،داده های شما را سریع تر انتقال میدهد.

فرض کنید شما در شهر اصفهان زندگی میکنید.از پروکسی با تکنولوژی CDN استفاده میکنید.CDN داده های شما را به نزدیکترین سرور های محلی که در تهران واقع می باشد،منتقل میکند.بدین گونه سرعت انتقال داده های شما تا حد بسیار باورنکردنی افزایش پیدا میکند.

حال یک پروکسی که از CDN استفاده نمیکند را در نظر بگیرید.داده های شما باید مستقیما به دیتاسنتر هدف در فواصل بسیار دور برسند.داده ها باید مسافت زیادی را طی کنند!

همین امر موجب کاهش سرعت انتقال میشود.در دنیای امروزی شبکه،سرعت یکی از مهمترین فاکتور ها محسوب می شود.کشورهای توسعه یافته همواره به دنبال بهبود زیر ساخت های شبکه های خود هستند.بدون شک پیشرفت امروز علم را مدیون همین بهبود زیر ساخت های شبکه و انتقال اطلاعات هستیم.

کشور عزیزمان ایران نیز در چند سال گذشته پا به پای کشور های سطح اول دنیا به افزایش کیفیت زیر ساخت های ارتباطات مشغول است.به امید روزی که ایران در سکوی اول کشور های پیشرفته قرار گیرد.و ایرانی با کیفیت ترین شبکه انتقال اطلاعات در دنیا را در اختیار داشته باشد.

با مقایسه این دو نوع پروکسی حتما متقاعد شده اید که پروکسی با تکنولوژی CDN بسیار پرسرعت تر از پروکسی فاقد CDN است.

پروکسی با تکنولوژی CDN را از کجا بخریم؟

اگر این مطلب را تا به اینجا خونده باشید؛حتما برای خرید پروکسی با تکنولوژی CDN متقاعد شده اید.با خرید پروکسی با تکنولوژی CDN شما میتوانید از یک پروکسی با سرعت فوق العاده بهره بگیرید و محدویت های اعمال شده را برطرف کنید.

با اطمینان خاطر در فضای مخاطره انگیز وب گشت و گذار کنید.به کسب و کار خود بپردازید و از دنیای اینترنت لذت برید.

سوالی که در اینجا مطرح میشود این است که پروکسی خود را از کجا تهیه کنم؟شما میتوانید از وب سایت بزرگ خرید پروکسی Bia2VPN پروکسی با تکنولوژی CDN خود را با اطمینان خرید کنید.

در این وب سایت خرید پروکسی با قیمتی بسیار ارزان تر نسبت به رقبا عرضه میشود.همچینین در این سایت طرح تضمین بازگشت وجود دارد.پس این اطمینان به شما داده میشود که شما میتوانید لذت یک خرید پروکسی امن را تجربه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 12 =

خرید fox vpn
VPN
خرید fox vpn

خرید fox vpn خرید fox vpn عبارتیست که این روزها در گوگل بسیار سرچ میشود.میزان جستجوی این عبارت پس از فیلتر شدن اینستاگرام و لزوم خرید VPN برای اینستاگرام بسیار بیشتر شده است.Fox VPN یک وب سایت برای ارائه خدمات خرید فیلترشکن می باشد.شما میتوانید از طریق وب سایت ما،اقدام …

خرید vpn اینستاگرام
خرید VPN
خرید VPN اینستاگرام

خرید VPN اینستاگرام شبکه های اجتماعی همواره در ایران در معرض فیلترینگ بودند.حتما به یاد می آورید؛که شبکه اجتماعی محبوب فیسبوک پس از چندی فیلتر شد.اگر یک نگاه به گذشته نه چندان دور بیندازیم؛خواهیم دید که تلگرام با میلیون ها کاربر در ایران ،فیلتر شد.اینستاگرام نیز همچون رقیبانش در ایران،در …

خرید پروکسی ساکس
خرید پروکسی
خرید پروکسی ساکس

خرید پروکسی ساکس خرید پروکسی ساکس نام مطلبیست که در این پست از سایت بزرگ خرید پروکسی با هم مرور خواهیم کرد.با فیلترشدن پیام رسان محبوب تلگرام نام خرید پروکسی بیشتر بر زبان ها افتاد.با یک جستجوی ساده در گوگل ترند میتوان به این افزایش آمار پی برد. آمار گوگل …